Wyraź siebie – wybierz ramoneski

Posted on Luty 7th, 2019

 

Ramoneski to okrycia wierzchnie, które nadają stylizacji niezwykle charakterystycznego wyglądu. Nie zmienia to jednak faktu, że występują one w licznych wariantach. Poznaj ramoneski, z którymi możesz wyrazić swój styl.

Modne ramoneski w stylu motocyklowym

Najbardziej popularne ramoneski to te w motocyklowy w stylu. Są one nie tylko najczęściej wybierane, ale także pasują do większości stylizacji. Ramoneska w podstawowym wydaniu jest w kolorze czarnym pozbawiona zdobień. Doskonale komponuje się zarówno z klasycznymi jeansami, jak i skórzaną spódnicą. W przypadku tak klasycznego modelu właściwie nie ma większego znaczenia, z czym ją zestawimy. Klasyczna ramoneska w motocykle stylu zawsze bowiem nada stylizacji pazura. Jeżeli zaś chodzi o obuwie, najlepiej prezentuje się uzupełniana o klasyczne botki lub niewysokie kozaki.

Ramoneski z kożuszkiem

Ramoneska z kożuszkiem największą popularnością cieszyły się zimą. Są one także chętnie wybierane na jesień, aby skutecznie ochronić się przed chłodnymi dniami. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na wariant jednokolorowy lub w kontrastowych barwach. Najczęściej wybierane są ramoneski uzupełniane o biały lub kremowy kożuch. Kontrastowe dodatki
w subtelny sposób widoczne są na zewnętrznej części okrycia wierzchniego, tworząc jednocześnie subtelną jej ozdobę. Bez względu na wybraną kolorystykę trzeba przyznać, że ramoneski uzupełnionego kożuszek prezentują się dużo łagodniej od klasycznych modeli wykonanych ze skóry. Ze względu na to, że okrycie to jest w wersji ocieplanej, zazwyczaj zestawiamy je
z klasycznymi kozakami lub botkami w tym samym stylu. Decydując się na zakup ramoneski z kożuszkiem, dobrze jest bowiem zadbać o to, aby buty uzupełniane były o ten sam dodatek.

Zimowe modele zdobione futerkiem

Jeżeli nie lubisz ozdób wykonanych z kożuszka, dobrym wyborem będą także ramoneski z futerkiem. Umieszczone zazwyczaj na rękawach oraz kołnierzu z łatwością przyciągają uwagę. Co ciekawe model ten dostępny jest w wersji jednokolorowej.
W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na ramoneski nie tylko w kolorze czarnym także wielu innych barwach. Podobnie jak w przypadku modeli z kożuszkiem również tutaj okrycie to świetnie sprawdzi się podczas chłodnych dni. Warto także dodać, że w tym wypadku ramoneski występują nie tylko w wersji skórzanej. Przyjemne w dotyku materiały mogą nawet spowodować, że okrycie to będzie prezentowało się niezwykle elegancko. Model ten jest więc doskonały wybór dla kobiet, które chcą wyglądać modnie, a jednocześnie bardzo szykownie.

Ramoneski bordowe lub brązowe

Ramoneski kojarzą ci się wyłącznie z kolorem czarnym? W takim razie najwyższa pora to zmienić. Na stronie Lamoda.pl znajdziesz liczne modele dostępne w bogatej ofercie kolorystycznej. Co ciekawe ramoneski występują nie tylko w klasycznych odcieniach. Nowością są między innymi produkty w kolorze żółtym. Tak bogaty wybór tego okrycia wierzchniego jednoznacznie pokazuje, jak bardzo jest ono popularne. Decydując się na ramoneskę w eleganckim beżu, możemy zestawić ją nawet ze szpilkami czy wygodnymi członkami. Oczywiście wśród opinii nie brakuje tych negatywnych. Wiele osób zarzuca bowiem projektantom, że oferując tak duży wybór ramonesek, znacznie oddalają je od ich pierwotnego wyglądu. Opinie te nie jest jednak do końca prawdziwa. Duże zainteresowanie ramoneskami powoduje, że chcą oni stworzyć okrycie wierzchnie, które spełni wymagania zdecydowanej większości kobiet.

Wyjątkowe ramoneski z pazurem

Szukasz ramoneski, która nada twojej stylizacji pazura? W takim razie wystarczy, że zdecydujesz się na wariant w kolorze czarnym bogato zdobiony ćwiekami oraz dżetami. Model ten uzupełnić o jeansy typu skiny z przetarciami. Dobrym wyborem będą także klasyczne skórzane spodnie czy też dopasowana spódnica. Wśród obuwia dużą popularnością cieszą się także trapery zdobiony dżetami i klamrami. Jak więc widać wybór dodatków i garderoby jest naprawdę duże. Dzięki temu to kobieta może zdecydować, w jakim stopniu jej stylizacja ma wyróżniać się w tłumie.